Контактирајте не

Шандонг Drick Инструменти копродукции, ООД

адреса

Трето зграда,
округ, Shidai штаб,
№ 15, Lanxiang патот,
Окружниот Tianqiao, Жинан, НР
Кина. 250032

Е-пошта

info@drktest.com

телефон

Тел: 0086-531-85761369

Факс: 0086-531-85760969

Моб: 0086-13356659585

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота-недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !