за нас

за-ни-img

Drick инструменти ко., Ltd.. е отсек во истражување, производство и техничката служба за лабораториски и индустрија инструменти за испитување. 

Ние исто така делува како агент и да се обезбеди тестирање услуги за производи од светски познати компании во кинескиот пазар. Покрај тоа, ние активно промовирање работи како трговија, техничка поддршка и по-продажба на услуги. Нашите производи се во примена во области како производство на хартија, пакување, печатење; гума и пластика; текстил и неткаен индустрија; храна, лекови и др 

Drick Инструменти копродукции, Ltd има добиено ЦУК (Кина метрологија Сертификација) (бр 01000127), сертификација на Европската унија CE, НР Кина себе увоз и извоз права, итн Тој обезбеди професионална тестирање инструменти за десет илјади домашни корисници, а нејзините производи се извезени во Северна и Јужна Америка, Австралија, Европската унија, Средниот Исток и Југоисточна Азија, итн

По формирањето, целиот персонал на Drick обединат заедно, работиме напорно и со тоа направи нашата компанија стана специјализирана оној кој ги техника како неговиот корен, што се должи соодветна техника ресурси и со висок квалитет. Фирмата поседува персоналот на маркетинг со енергија и со висок квалитет и кадар за техничка поддршка со соодветно познавање на техниката инструменти и примена на техника. Освен тоа, ние исто така, поседуваат персоналот на по-продажба на услуги со целокупната технологија и богати искуства. Напредни производи, таписерии техника, солидна работа, срдечна служба, сите тие се породи на единствена култура на Drick денес.

Drick секогаш ги држи чекор на најнова технологија и се обврзува да обезбеди најнапредните производи на нашите клиенти. Drick нагласува обука технологија и развој на квалитетот на нивниот персонал. И на тој начин компанијата нуди речиси совршена услуга на клиентите. Доминантниот предности ширевте на технологија, производи и услуги на нашите клиенти донесе многу придобивки додека го користите на нови технологии и производи.


WhatsApp Интернет разговор!