DRK103A Ndriçimi Meter

Përshkrim i shkurtër:

Shkëlqim Meter është aplikuar gjerësisht në prodhimin e letres, pëlhurë, shtypje, plastike, qeramike dhe smalt porcelani, material ndërtimor, industria kimike, kripa e bërë dhe departamentit të tjera të testimit që duhet për të provuar bardhësi. DRK103A metër shkëlqim gjithashtu mund të testuar letër


Detail Product

Produkt Tags

Shkëlqim Meter është aplikuar gjerësisht në prodhimin e letres, pëlhurë, shtypje, plastike, qeramike dhe smalt porcelani, material ndërtimor, industria kimike, kripa e bërë dhe departamentit të tjera të testimit që duhet për të provuar bardhësi. DRK103A metër shkëlqim gjithashtu mund të testuar letër


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !