Testues i ngurtësisë së rrudhosjeve të letrës së ekranit me prekje

Përshkrim i shkurtër:

Pajisja është një instrument për testimin e rezistencës në përkulje të letrës, kartonit dhe materialeve të tjera jometalike me fletë me rezistencë të ulët.Parimi i matjes së instrumentit përputhet me kërkesat e ISO5628 "Letra dhe kartoni - Përcaktimi i ngurtësisë së përkuljes statike - Parime të përgjithshme", dhe është gjithashtu i përshtatshëm për lloje të tjera të matjeve të kartonit.Aplikimet Në përgjithësi 20mN-10000mN (momenti i përkuljes së konvertuar është 2mN.m-1000mN.m) letër dhe karb...


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pajisja është një instrument për testimin e rezistencës në përkulje të letrës, kartonit dhe materialeve të tjera jometalike me fletë me rezistencë të ulët.Parimi i matjes së instrumentit përputhet me kërkesat e ISO5628 "Letra dhe kartoni - Përcaktimi i ngurtësisë së përkuljes statike - Parime të përgjithshme", dhe është gjithashtu i përshtatshëm për lloje të tjera të matjeve të kartonit.

  11

  Aplikacionet

  Në përgjithësi letër dhe karton 20mN-10000mN (momenti i përkuljes së konvertuar është 2mN.m-1000mN.m), i përshtatshëm edhe për disa materiale me ngurtësi të lartë.

  Parametrat e produktit

  Artikujt e parametrave: ngurtësia e tabelës, ngurtësia e rrudhave

  Gama e matjes: forca përkulëse (15 ~ 300) mN, rezolucion 0.1 mN

  Saktësia e treguesit: Gabimi i treguesit është ±0.6mN nën 50mN, pjesa tjetër është ±1%;Ndryshueshmëria e treguesit është më e vogël ose e barabartë me 1% Gjatësia e përkuljes (50±0,1) mm, (25±0,1) mm, (10±0,1) mm.

  Këndi i përkuljes: 15º±0,3º, 90º±0,3º

  Shkalla e përkuljes: 200º±20º/min (e rregullueshme)

  Mostra e ngurtësisë së rrudhave: 38*36 mm

  Mostra e ngurtësisë së pllakës: 70*38 mm

  Ambienti i punës

  Temperatura: 20ºC±10ºC;

  Furnizimi me energji elektrike: AC220V±5% 50Hz, furnizimi me energji elektrike duhet të jetë i bazuar në mënyrë të besueshme.Nëse voltazhi i furnizimit me energji luhatet përtej kufijve të mësipërm, duhet të përdoret një rregullator i energjisë.

  Ambienti i punës është i pastër, nuk ka burim të fortë vibrimi të fushës magnetike dhe tavolina e punës është e sheshtë dhe e qëndrueshme.
 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!