DRK102A stroboscope

Përshkrim i shkurtër:

Stroboscope është quajtur edhe imazhit stroboscopic statike ose takeometër. Ajo mund të japë flash shkurtër dhe intensive e dritës. Product Features Display frekuenca flash çdo minutë nga tub dixhitale. Madhësia e vogla dhe të lehta në peshë. dritë e butë; gjatë uselife llambë. operacion i lehtë dhe i përshtatshëm. Aplikimi i produktit DRK102 është aplikuar në paketimin dhe shtypjen industri për të testuar procesin e shtypjes me shpejtësi të lartë, Ink ngjyra përputhen, vdesin prerja, punching, palosjen, etj Në industrinë e tekstilit, ajo mund të testuar SPI ...


Detail Product

Produkt Tags

stroboscopeështë quajtur edhe imazhit stroboscopic statike ose takeometër. Ajo mund të japë flash shkurtër dhe intensive e dritës.

karakteristika të produktit
Display frekuenca flash çdo minutë nga tub dixhitale.
Madhësia e vogla dhe të lehta në peshë.
Dritë e butë; gjatë uselife llambë.
Operacion i lehtë dhe i përshtatshëm.

Aplikimi i produktit
DRK102 është aplikuar në paketimin dhe shtypjen industri për të testuar procesin e shtypjes me shpejtësi të lartë, të bojës me ngjyra përputhen, vdesin prerja, punching, palosjen, etj Në industrinë e tekstilit, ajo mund të testuar shpejtësinë gisht dhe pëlhurë vegjë, etj të përdorura në makineri prodhuese, ajo mund të diagnostikojnë të gjitha llojet e pajisjeve, të tilla si rotorit, rrjetë veshje, pajisje dridhje. Ajo mund gjithashtu të përdoret në inxhinieri mekanike dhe elektrike, automotive, kimike, optike, mjekësore, ndërtimin e anijeve dhe industritë e aviacionit.

Standardet teknike

Standardet e produkteve

Kur ne të rregullojë frekuencën stroboscope ndezje për të mbyllur ose të sinkronizuar me objektin matur


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Chat Online!