• 57d3e842bb1fc1f0e76316536765e47
  • 416 616焦点图
  • banner
  • QQ图片20210611172607
  • 30
  • 31
  • 32
  • 69ef4dfb
  • a1c1ac5b
  • 64d00b82

Mire se erdhet ne

Kompania jone!

Drick Instrumente co., Ltd. është majoring në kërkime, prodhim dhe shërbim teknik për laboratorit dhe Industrisë Instrumentet e testimit.

Ne gjithashtu të veprojë si agjent dhe të sigurojë shërbimin provë për produktet e kompanive në mbarë botën të njohura në tregun kinez. Përveç kësaj, ne mënyrë aktive promovojnë vepra të tilla si tregti, mbështetje teknike dhe pas shitjes shërbimi. Prodhimet tona janë aplikuar në fushat si papermaking, paketimit, shtypjen; gome dhe plastika; tekstil dhe jo të endura Industri; ushqim, mjekësi etj

Shiko te gjitha

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Chat Online!