DRK109C Letra dhe kartoni shpërthyer Forca Tester

Përshkrim i shkurtër:

109C Paper and Paperboard BurstingStrengthTester is the basic instrument to test the strength performance of paper and paperboard. It is a kind of international universal Mullen instrument. This instrument is easy to operate, have reliable performance, and advanced technology. It is an ideal testing equipment for scientific research units, paper mills, packaging industry, quality inspection department. Product features 1. Computer control systerm, open architecture, highly automatic program, ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  109C Paper and Paperboard BurstingStrengthTester is the basic instrument to test the strength performance of paper and paperboard.
  Kjo është një lloj instrumenti universal ndërkombëtar Mullen.
  This instrument is easy to operate, have reliable performance, and advanced technology. It is an ideal testing equipment for scientific research units, paper mills, packaging industry, quality inspection department.

  Produkt përmban
  kontrollit 1. Kompjuterike systerm, arkitekturë të hapur, shumë program automatik, për të siguruar saktësinë e lartë, dhe komoditet për të vepruar.
  2. matje automatike, funksionet Inteligjente llogaritjeve.
  3. E pajisur me mikro-printer, të përshtatshëm për të marrë rezultatin e testit.
  4. Mechatronics dizajn modern koncept, sistemin hidraulik, struktura kompakte, pamja e bukur, mirëmbajtjen e lehtë.
  5. vetë-zhvilluar software, që ka masë automatik, statistikat, rezultatet e testimit të shtypura, të dhënat shpëtuar funksion.

  Aplikimi i produktit
  It is applicable to a various of single paper and thin cardboard and multi-player corrugated cardboard, it is also used in silk, cotton and other non-paper products bursting strength test.

  Standardet teknike
  ISO2759


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !