DRK125 B Bar kodi tester

Përshkrim i shkurtër:

Ajo përfshin të lehta, makine, energji elektrike dhe kompjuterin, në përputhje me standardet e kombit dhe ISO. Rezultati do të jetë treguar në kinezisht, për të identifikuar në mënyrë automatike, karakteristika të thjeshta operation.Product 1


Detail Product

Produkt Tags

Ajo përfshin të lehta, makine, energji elektrike dhe kompjuterin, në përputhje me standardet e kombit dhe ISO. Rezultati do të jetë treguar në kinezisht, për të identifikuar në mënyrë automatike, operacion i thjeshtë.
karakteristika të produktit
1


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !