DRK113A Crush Tester

Përshkrim i shkurtër:

DRK113A Crush Tester is a high accuracy and intelligent instrument, designed according relevant standards. The advanced components, mating parts and micro-computer are logical structured, to ensure the property and appearance. The instrument have parameter testing, adjusting, LCD digital display, memory, printing function Product Features 1


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DRK113A Crush Tester është një saktësi të lartë dhe instrument inteligjent, i projektuar sipas standardeve përkatëse. Komponentët avancuara, mating pjesë dhe mikro-kompjuteri janë logjike të strukturuara, për të siguruar pronën dhe pamjen.
  The instrument have parameter testing, adjusting, LCD digital display, memory, printing function
  Product Features
  1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !