DRK113E Crush Tester PC

Përshkrim i shkurtër:

DRK113E Crush Tester PC është një saktësi të lartë dhe instrument inteligjent, i projektuar sipas standardeve përkatëse. Komponentët avancuara, mating pjesë dhe mikro-kompjuteri janë logjike të strukturuara, për të siguruar pronën dhe appearance.The instrument ka testimin parametër, përshtatur, ekran ekran kompjuteri, kujtesës, funksionin printim. Product Features 1


Detail Product

Produkt Tags

DRK113E Crush Tester PC është një saktësi të lartë dhe instrument inteligjent, i projektuar sipas standardeve përkatëse. Komponentët avancuara, mating pjesë dhe mikro-kompjuteri janë logjike të strukturuara, për të siguruar pronën dhe appearance.The instrument ka testimin parametër, përshtatur, ekran ekran kompjuteri, kujtesës, funksionin printim.

Produkt përmban
1


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Chat Online!