DRK113E здроби тестер компјутер

Краток опис:

DRK113E здроби тестер компјутер е висока точност и интелигентни инструмент, дизајнирани според релевантните стандарди. Напредни компоненти, споени делови и микро-компјутер се логично структурирана, за да се осигура имотот и appearance.The инструмент има тестирање параметар, приспособување дисплеј компјутерски екран, меморијата, печатење функција. Карактеристики на производот 1


детали за производот

Тагови производ

DRK113E здроби тестер компјутер е висока точност и интелигентни инструмент, дизајнирани според релевантните стандарди. Напредни компоненти, споени делови и микро-компјутер се логично структурирана, за да се осигура имотот и appearance.The инструмент има тестирање параметар, приспособување дисплеј компјутерски екран, меморијата, печатење функција.

Функции на производот
1


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Интернет разговор!