DRK141P-II Matës i trashësisë së pa endur (lloji i balancës)

Përshkrim i shkurtër:

Përdorimi i produktit: Përdoret për të përcaktuar trashësinë e pëlhurave të mëdha jo të endura me trashësi ≤ 20 mm dhe trashësinë e pëlhurave jo të endura me kompresim të madh.Në përputhje me standardet: GB/T 24218.2-2009 Tekstile – Metodat e provës për materialet jo të endura – Pjesa 2: Përcaktimi i trashësisë, ISO 9073-2-1995 Tekstile- Metoda e provës për materialet jo të endura-Pjesa 2 Përcaktimi i trashësisë.Parametri teknik: 1. Sipërfaqja e këmbës së presës: 2500mm2;2. Sipërfaqja e tabelës referuese: 1000mm2;3. Me një pajisje shtrënguese që ka...


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Përdorimi i produktit:

  Përdoret për të përcaktuar trashësinë e pëlhurave të mëdha jo të endura me trashësi ≤ 20 mm dhe trashësinë e pëlhurave jo të endura me kompresim të madh.

  Në përputhje me standardet:

  GB/T 24218.2-2009 Tekstile – Metodat e provës për materialet jo të endura – Pjesa 2: Përcaktimi i trashësisë, ISO 9073-2-1995 Tekstile- Metoda e provës për materialet jo të endura-Pjesa 2 Përcaktimi i trashësisë.

  Tparametri teknik:

  1. Sipërfaqja e këmbës së presës: 2500mm2;

  2. Sipërfaqja e tabelës referuese: 1000mm2;

  3. Me një pajisje shtrënguese që mund të varë vertikalisht kampionin midis këmbës së shtypësit dhe pllakës referuese;

  4. Presioni i ofruar nga leva e bërrylit: 0.02 kPa;

  5. Kundërpesha: (2,05±0,05) g;

  6. Vidhosja e shtypjes: rregulloni vazhdimisht pozicionin e këmbës së shtypësit;

  7. Koha e presionit: 10s;

  8. Monitorimi i standardit të bilancit: 0.01 mm;

  9. Saktësia e matjes: 0.1mm;

   

  Clista e konfigurimit:

  1. 1 host

  2. 1 certifikatë produkti

  3. Manuali i udhëzimeve të produktit 1 kopje

  4. 1 fletëdorëzimi

  5. 1 fletë pranimi

  6. 1 libër me figura të produktit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!