DRK138 наклонета површина коефициентот на триење тестер

Краток опис:

DRK138 наклонета површина коефициентот на триење тестер се применува за тестирање на COF на филмот, хартија, картон, лист и така натаму. Со тестирање на материјали


детали за производот

Тагови производ

DRK138 наклонета површина коефициентот на триење тестер се применува за тестирање на COF на филмот, хартија, картон, лист и така натаму.
Со тестирање на материјали


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Интернет разговор!