DRK138 prirur Surface koeficienti i fërkimit Tester

Përshkrim i shkurtër:

DRK138 prirur Surface koeficienti i fërkimit Tester është aplikuar për testimin e COF e filmit, letër, bordi kartë, fletë dhe kështu me radhë. Me testimin e materialit


Detail Product

Produkt Tags

DRK138 prirur Surface koeficienti i fërkimit Tester është aplikuar për testimin e COF e filmit, letër, bordi kartë, fletë dhe kështu me radhë.
Me testimin e materialit


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !