DRK218 напон дефект машина за испитување

Краток опис:

DRK218 дефект напон тестер е контролирана од страна на компјутерот, преку нови паметни дигитални интегрирани кола развиен од страна на мојата компанија и контрола на софтвер систем да се направи чекор до стапка е навистина униформа, точни, и да биде во можност за прецизно мерење на струја на податоци. Во реално време за тестирање рендерирање крива прецизна проценка и тоа може да се спаси, анализира и тест печати data.Product карактеристики 1


детали за производот

Тагови производ

DRK218 дефект напон тестер е контролирана од страна на компјутерот, преку нови паметни дигитални интегрирани кола развиен од страна на мојата компанија и контрола на софтвер систем да се направи чекор до стапка е навистина униформа, точни, и да биде во можност за прецизно мерење на струја на податоци. Во реално време рендерирање тест крива прецизна проценка и тоа може да се спаси, анализира и податоците од тестовите за печатење.
Карактеристики на производот
1


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !