DRK134 Leak Tester

Përshkrim i shkurtër:

DRK134 Leak Tester is an advanced and intelligent tester designed according to related standard. It is applicable to test the seal property of flexible pack in food industry, pharmacy industry and daily chemical industry. Product Features Micro-computer control, LCD display, PVC operation board; Digital preset vacuum degree and vacuum maintenance time; World famous pneumatic components; Automatic supplementation for constant pressure; Automatic ending; Automatic reverse-pressure unloading. Pr...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DRK134 Leak Tester është një kontrollor i avancuar dhe inteligjente të dizajnuara sipas standardeve lidhur. Kjo është e aplikueshme për të provuar vulën pronë e paketë fleksibël në industrinë ushqimore, industria farmaci dhe industri kimike përditshme.

  Product Features
  Kontrollin e mikro-kompjuter, ekran LCD, bordi PVC operacion;
  Shkallë Digital paraprakisht vakum dhe mirëmbajtja vakum kohë;
  Bota komponentet pneumatike famshme;
  Plotësim automatik për presion të vazhdueshëm;
  Përfundimi automatike;
  Automatike shkarkimin reverse-presion.
  Product Application

  Seal testin pronës, test rrjedhje, paketë provë plotësinë, testin mikro-rrjedhje, CO2 rrjedhje zbulimin e çanta, paketimit flluskë, shishe, etj
  1. Food industry
  Paketa e fleksibël: Fuqia qumësht në qese, djathë, strip kafe / qese, paketë tortë hënë, qese, pako ushqimore gjarpër, qese çaj, oriz në qese, patate të skuqura paketë, paketë cake, pako ushqimore fryrë, Tetra Pak, qese lagësht ind , qese fara pjepër


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !