DRK114B Прилагодлив Пример машина

Краток опис:

DRK114B Прилагодлив Пример машина е посветен уреди за земање примероци за хартија и картон тестирање физички перформанси. Функции на производот Предности на производи вклучуваат широк спектар на големината на примерокот


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  DRK114B Прилагодлив Пример машина е посветен уреди за земање примероци за хартија и картон тестирање физички перформанси.

  Карактеристики на производот
  Предности на производи вклучуваат широк спектар на големината на примерокот


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!