DRK114B Adjustable Shembull Cutter

Përshkrim i shkurtër:

DRK114B Adjustable Mostra Cutter është pajisje të dedikuar marrjes së mostrave për testimin e letrës dhe kartonit të performancës fizike. Produkt përmban Avantazhet e produktit përfshijnë gamë të gjerë të madhësisë së mostrës


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DRK114B Adjustable Mostra Cutter është pajisje të dedikuar marrjes së mostrave për testimin e letrës dhe kartonit të performancës fizike.

  karakteristika të produktit
  Avantazhet e produktit përfshijnë gamë të gjerë të madhësisë së mostrës


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Chat Online!