DRK101SA цврстина на истегнување тестер

Краток опис:

DRK101SA цврстина на истегнување тестер е нов тип на интелигентни тест инструмент со висока прецизност, со цел усвојување на современи механички дизајн концепт и обработка микропроцесор технологија. Производ функција голем син екран, LCD приказ на податоци


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  DRK101SA цврстина на истегнување тестер е нов тип на интелигентни тест инструмент со висока прецизност, со цел усвојување на современи механички дизајн концепт и обработка микропроцесор технологија.

  Производ функција
  голем син екран, LCD приказ на податоци


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !