DRK101SA Forca elastik Tester

Përshkrim i shkurtër:

DRK101SA Forca elastik Tester është një lloj i ri i instrumentit inteligjente testit me saktësi të lartë, i projektuar miratimin moderne mekanike konceptin e projektimit dhe përpunimit mikrokoordinator teknologji. tipar produkt ekran të madh blu, të dhënat ekran LCD


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  DRK101SA elastik Tester Forca është një lloj i ri i instrumentit inteligjente testit me saktësi të lartë, i projektuar miratimin moderne mekanike konceptin e projektimit dhe përpunimit mikrokoordinator teknologji.

  Tipar produkt
  ekran të madh blu, të dhënat ekran LCD


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !