DRK120 Алуминиум Филм Дебелина тестер

Краток опис:

DRK120 тестер дебелина алуминиумски фолии е нови инструменти што се развојот на нови материјали за пакување. Тоа се користи за тестирање алуминиумски слој во филмот на бариера, што е околу дебелина 35NM. Овој алуминиумски обвивка подобрува бариера имот многу, бидејќи заеднички гас и ароматични гас couldn


детали за производот

Тагови производ

DRK120 тестер дебелина алуминиумски фолии е нови инструменти што се развојот на нови материјали за пакување. Тоа се користи за тестирање алуминиумски слој во филмот на бариера, што е околу дебелина 35NM. Овој алуминиумски обвивка подобрува бариера имот многу, бидејќи заеднички гас и ароматични гас couldn


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Интернет разговор!