DRK107A Paper Trashësia Tester

Përshkrim i shkurtër:

DRK107A Paper Trashësia Tester është aplikuar në mënyrë profesionale për testimin trashësinë e mostrave letër. Produkt operacion featuresManual; Të vogla dhe të lehta; i përshtatshëm për shfaqje move.Digital dhe ekranit akrep mund të zgjidhen, 0.001mm dhe saktësia 0.01 mund të zgjidhen. applicationIt produkt është përdorur për të provuar trashësinë e mostrave fletë aeroplani, e përdorur gjerësisht në letër, bordit dhe industri të tjera fletë materiale. Technical standardsISO 534


Detail Product

Produkt Tags

DRK107A Paper Trashësia Tester është aplikuar në mënyrë profesionale për testimin trashësinë e mostrave letër.

Produkt përmban
funksionimin manual; Të vogla dhe të lehta; përshtatshëm për të lëvizur.
Ekran dixhital dhe ekranit pointer mund të zgjidhen;
0.001mm dhe saktësia 0.01 mund të zgjidhen.

Aplikimi i produktit
Ajo është përdorur për të provuar trashësinë e mostrave fletë aeroplani, e përdorur gjerësisht në letër, bordit dhe industri të tjera fletë materiale.

Standardet teknike
ISO 534


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !